عوامل کیفیت سررسید 97 | چاپ آنلاین |هدایای تبلیغاتی |تقویم و سررسید 97

امروز : سه شنبه 21 آذر 1396
جدید ترین ها
سررسید 97 | تقویم رومیزی 97 | هدایای تبلیغاتی |چاپخانه ماد گراف

چاپ تقویم و سررسید اختصاصی

سررسید 97 | تقویم رومیزی 97 | هدایای تبلیغاتی |چاپخانه ماد گراف

تقویم رومیزی ۹۶ – ۷ برگی جهانگردی

سررسید 97 | تقویم رومیزی 97 | هدایای تبلیغاتی |چاپخانه ماد گراف

تقویم رومیزی ۹۶ طرح تخت جمشید

سررسید 97 | تقویم رومیزی 97 | هدایای تبلیغاتی |چاپخانه ماد گراف

تقویم رومیزی ۹۶ طرح طبیعت شناسی

سررسید 97 | تقویم رومیزی 97 | هدایای تبلیغاتی |چاپخانه ماد گراف

تقویم رومیزی ۹۶ – ۷ برگی جهانگردی

سررسید 97 | تقویم رومیزی 97 | هدایای تبلیغاتی |چاپخانه ماد گراف

تقویم رومیزی ۹۶ طرح تخت جمشید

Example Frame
درباره ما:

«گروه تولیدی مادگراف زیر مجموعه گروه شرکت های تبلیغاتی مادگراف می باشد که از سال 1387 فعالیت خود را بصورت رسمی باگروهی از متخصصان حوزه چاپ و تبلیغات آغاز نمود «
«مجموعه مادگراف با هدف توسعه و اعتلای صنعت و ارائه هرچه بهتر خدمات به شرکتها و موسسات دولتی و خصوصی با تکیه بر دانش روز،خلاقیت و تجربه گذشته یکی از پیشتازان ارائه خدمات چاپ و تبلیغات از طریق اینترنت می باشد.این مجموعه با فراهم آوردن بستر مناسب جهت مشاوره هدفمند در جهت تامین انواع هدایای تبلیغاتی توانسته طیف وسیعی از مشتریان راجذب نماید«
وب سایتهای مجموعه مادگراف تنها یک وب سایت جهت بررسی و نمایش محصولات نمی باشد بلکه پایگاه تخصصی در زمینه تبلیغات می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این گروه در زمینه تامین و تجهیز انواع هدایای تبلیغاتی خاص تولید تقویم وسالنامه در تیراژهای بالا، توانسته است از زمان شروع فعالیت تا به امروز به قشر وسیعی از مردم و سازمانها خدمات خود را به بهترین کیفیت و قیمت ارائه نماید.
تولید و پخش سررسید
تولید و پخش تقویم رومیزی
تولید و پخش دفتر تلفن
واردات و پخش هدایای تبلیغاتی
تولید ست های مدیریتی و سمیناری

«مشتریان گرامی برای ارسال طرح ویا متن خود جهت هرگونه سفارش ویا استعلام قیمت می توانید از طریق تلگرام با سرج لینک زیر ویا با شماره همراه درج شده باما دراتباط باشید»
telegram.me/maadgraph

09120248161 مدیریت فروش

وب سایتهای مجموعه مادگراف

تقویم وسالنامهwww.graphprint.ir
هدایای تبلیغاتیwww.maadgift.com

دسترسی به لینکهای مفید سایت


کلیک کنید
کلیک کنید کلیک کنید

عوامل کیفیت سررسید 97

کیفیت سررسید 97

سررسید یکی از هدایای تبلیغاتی پرتقاضای اکثر شرکتها و ارگانها در روزهای پایانی هر ساله به شما می رود و یکی از مواردی که معمولا هر شرکت برای انتخاب مدل سررسید 97 خود لحاظ قرار می دهد.کیفیت سررسید می باشد در مقاله زیر به اختصار به موارد تعیین کننده کیفیت سررسید خواهیم پرداخت لذا از شما عزیزان خواهشمندیم که در انتخاب سالنامه خود موارد زیر را در نظر داشته باشید.

با توجه به اینکه یک سررسید معمولا و یا حداقل باید بگوییم یک سال بصورت مداوم توسط شخص هدیه گیرنده مورد استفاده می گیرد طول عمر یک سالنامه رابطه مستقیم با کیفیت صحافی آن دارد و سررسید هایی که از این مهم برخوردار نیستند(کیفیت صحافی پایین) معمولا در ماههای اول صفحات آن از قسمت شیرازه کار جدا شده و یا حتی با چند بار باز و بسته کردن سررسید صفحات متلاشی می شوند.در مقاله انواع صحافی سررسید به این موضوع بصورت مفصل پرداخته شده است.

یکی از موارد بسیار مهم در سفارش سررسید و سالنامه نوع وشکل طراحی بکاربرده شده توسط تولید کننده می باشد. طراحی یک سررسید شامل چند بخش مهم می باشد.طراحی صفحات داخلی یک از مهم ترین بخش های طراحی است هارمونی رنگ و چیدمان مناسب حروف و اعداد در خلق یک طرح زیبا بسیار موثر است. طراحی سررسید بصورت اختصاصی یک امر بسیار حساس به شمار می رود بطوری که شما باید حتما با تولید کنندگانی که دارای آتلیه تخصصی طراحی می باشند سررسید خود را سفارش دهید هویت سازمانی و ایجاد یک جذابیت بصری در طراحی سررسید شرکت شما مهمترین موارد مورد تاکید مجموعه طراحی مادگراف می باشد. خدمات مجموعه مادگراف شامل طراحی لت گلاسه اختصاصی,جلد اختصاصی و طراحی صفحات داخلی اختصاصی وهمچنین روبان و جعبه اختصاصی می باشد.

کیفیت جلد سررسید به دو عامل بستگی دارد:1- نوع متریال بکار برده شده روی جلد یا اصطلاحا پوشش جلد و 2- کیفیت ساخت جلد و تولید جلد سررسید و موارد کاربردی آن که در مقاله انواع جلد سررسید 97 بصورت کامل به جزئیات آن اشاره شده است.

همه ی موارد فوق در صورتی که به خوبی اجرا شود فقط و فقط کافی است مرحله جلد چسبانی سررسید به خوبی انجام نشود نتیجه کار محصول تولید شده به کیفیتی است که یا در مرحله تحویل مشتری ان را پس فرستاده و از تحولی آن منصرف شده و یا تحویل گرفته و مشتری اول و آخر خواهد شد لذا مهمترین عامل کیفیت سررسید مرحله چسباندن صفحات دوخت شده و شیرازه خورده سررسید به جلد سررسید می باشد این مرحله باید به خوبی و با سرعت مناسب انجام شود.چسب صحافی مصرفی برای پسبانده جلد بسیار مهم است که میزان غلظت آن و خالص بودن آن در این مرحله به میزان کیفیت نهایی سررسید تولید شده منجر خواهد شد.مجموعه مادگراف در مقاله صحافی سررسید 97 به جزئیات این مرحله از صحافی پرداخته است.

  • مورد شماره پنج:کیفیت کاغذ وچاپ داخلی سررسید 97

نوع کاغذ بکاربرده شده در تولید سالنامه سهم بسزایی در کیفیت نهایی سالنامه دارد اکثر کاغذ های بکاربرده شده در سالنامه های تولیدی در کشورمان کاغذ تحریر 70 گرمی می باشد این کاغذ انواع مختلفی دارد که نسبت به قیمت هر بند کیفیت آن نیز متفاوت است کاغذ تحریر مرغوب در کشور ما ساخت کشور اندونزی است کاغذ های تحریر چینی و پرتقالی هم در بازار موجوداست که قیمت مناسب تری نسبت به کاغذ اندونزی دارند برخی تولید کنندگان برای این که محصول نهایی قیمت تمام شده ی پایینی داشته باشد از کاغذهای نامرغوب چینی استفاده نموده که این امر حتی در کیفیت چاپ نیز تاثیر گذار می باشد.نوع چاپ داخلی رابطه مستقیم با کاغذ انتخاب شده دارد تولید کنندگانی که برای تولید سالنامه خود از دستگاه های چاپ افست چهاررنگ همزمان استفاده می کنند صفحات داخلی سررسید های تولید شده آنها از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و بالعکس تولید کنندگانی که از دستگاه تک رنگ جهت چاپ صفحات داخلی استفاده می کنند کار نهایی تولید شده اکثر مواقع با مشکلات کیفیتی زیادی روبرو است از جمله روی هم نخوردن رنگها ,متفاوت بودن رنگ در فرم های سررسید و همچنین برفکی شدن برخی از صفحات.

در مقاله انواع کاغذ و چاپ داخلی سررسید 97 به شرح موارد کاملتر جهت اطلاع شما عزیزان پرداخته ایم.

  • مورد شماره شش: کیفیت خدمات مارکینگ سررسید 97(خدمات چاپ لوگو بصورت لیزر-طلاکوب و داغ کوب)

یک از مراحل مهم در تحویل یک سررسید بصورت سفارشی مرحله خدمات چاپ لوگو و نوشته برروی جلد سالنامه است نوع چاپ و حک لوگو به متریال جلد سررسید بستگی دارد. از آنجایی که هویت سازمانی یک شرکت در لوگوی و ارم آن می باشد نوع تکنولوزی بکاررفته در چاپ روی جلد بسیار مهم و در زیبایی نهایی که سالنامه بسیار مهم است در مقاله انواع چاپ روی جلد سررسید 97 به شرح انواع چاپ اشاره شده است.

 

در آخر باید به این مهم اشاره کرد که در هدایای تبلیغاتی ویژه نوروز 1397 سررسید یک محصول بسیار پرکاربرد و پرتقاضا است سالنامه یک جنس یا کالا نیست بلکه یک محصول با مشخصات سازمانی و هویتی یک شرکت است که حداقل یک سال مورد استفاده مخاطبان و مشتریان آن شرکت قرار میگیرد. ضمن تشکر از حسن انتخاب و مطالعه این مقاله به شما توصیه میکنیم با تولید کنندگانی کار کنید که در همه مراحل گرفتن سفارش, طراحی اختصاصی و همچنین تولید و سفارشی سازی سررسید کمال رضایت شما مشتری گرامی را فراهم آورند و سررسیدی با کیفیت بالاو در خور شما با قیمت مناسب ومصوب تحویل شما نمایند.

 

 

 

 

 

Related posts:

محصولات مرتبط این محصول:


محبوب ترین محصولات این گروه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2012-2017 © شرکت مادگراف تمامی حقوق برای این شرکت محفوظ است.
Designed by: مادگراف