کانال تلگرام

پشتیبانی تلفنی:

031-33355611

0912-024-8161

کانال تلگرام

شماره تماس پشتیبانی و فروش :

031 33355611

031 33355612

0912 0248161

تحویل سریع سفارشات
تضمین بهترین قیمت
پرداخت آنلاین و امن
تخفیف ویژه فروش تقویم و سررسید سال 1401

انواع تقویم رومیزی

 • انواع تقویم رومیزی

  تقویم رومیزی اداری

  تقویم های روزی اداری به صورت کلی به چند دسته مختلف تقسیم میشوند که در نوع پایه برگه های تقویم و نوع صحافی با یکدیگر متفاوت می باشند

  تقویم‌های رومیزی اداری معمولا در ابعاد مستطیل تولید می‌شوند و به صورت افقی (طول بیشتر) یا عمودی (ارتفاع بیشتر) روی میز قرار می‌گیرند؛ اما مدل‌های دیگری مثل تقویم رومیزی خشتی هم وجود دارد که در اندازه‌ی مربع طراحی می‌شود.

  تقویم رومیزی بین الملل

   انواع پایه در تقویم رومیزی :

  در تولید تقویم رومیزی میتوان ۴ نوع پایه مورد استفاده قرار داد

  • تقویم رومیزی با پایه سلفونی (مقوا با روکش سلفون)
  • تقویم رومیزی اداری با پایه گالینگور ( مقوای سخت )
  • تقویم رومیزی اداری با پایه چرم ( مقوای سخت )
  • تقویم رومیزی ۱۴۰۱ با پایه چوبی

  به صورت کلی مقوای سخت استفاده شده در ۳ مدل اول به صورت یکسان بوده و عملا در شکل و شمایل تقویم با هم متفاوت می باشند ولی از نظر استحکام هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند .

  نوع صحافی تقویم رومیزی اداری

  صحافی صفحات تقویم رومیزی اداری معمولا به صورت فنر است. به رأی طراحان و فعالان بازار تبلیغات، فنر دوبل بهترین نوع صحافی برای این هدیه تبلیغاتی محسوب می‌شود.‌ در اکثر تقویم‌های ۱۴۰۱ محل قرارگیری فنر در قسمت بالای تقویم رومیزی است

   تقویم رومیزی یادداشتی

  تقویم رومیزی یادداشتی، یکی از اقلامی است که در ست‌های اداری حضور دارد و به صورت روزشمار طراحی و چاپ می‌شود. سالنامه مادگراف هر ساله چندین مدل تقویم رومیزی یادداشت دار تولید و به مشتریان عرضه میکند . تقویم های رومیزی یادداشت دار با توجه به استقبال هر ساله اکثریت مشتریان یکی از اقلام پر فروش مجموعه مادگراف محسوب می شود .

  تقویم رومیزی آبرنگ

  شرکت‌های کوچک، اشتیاق بیشتری برای خرید تقویم رومیزی یادداشتی دارند و برندهای بزرگ، بیشتر به خرید مدل‌هایی از تقویم رومیزی اداری تمایل دارند که ظاهری لوکس دارند و در عین حال، محل قرارگیری کاغذ یادداشت هم در کنار آن‌ها تعبیه شده است. می‌کنند. برای تقویم رومیزی ۱۴۰۱ نیز شما را از دردسرهای پیدا کردن یک تقویم رومیزی یادداشتی شیک و متفاوت خلاص کرده‌ایم.

  تقویم رومیزی چوبی به همراه یادداشت :

  تقویم رومیزی چوبی با جلد گالینگور یکی از شکیل ترین تولیدات سالنامه مادگراف می باشد . امکان سفارش سازی تقویم رومیزی چوبی در تعداد های پایین نیز امکان پذیر بوده و هر ساله با توجه به نیاز مشتریان عزیز تولید اختصاصی این مدل تقویم در مجموعه مادگراف صورت می پذیرد .

  تقویم رومیزی چوبی به همراه کاور ارائه شده و همچنین امکان چاپ تبلیغ مشتریان بر روی کاور تقویم امکان پذیر می باشد .

  تقویم رومیزی رویال

  انواع تقویم رومیزی ۱۳ برگی :

  کلیه تقویم رومیزی های مادگراف به صورت ۱۳ برگی تولید شده و هر ماه به صورت ۲ رو نمایش داده می شود .

  تقویم رومیزی ارزان ۷ برگی :

  هر ساله با توجه به نیاز برخی از مشتریان به خرید تقویم رومیزی ارزان مادگراف اقدام به تولید تقویم رومیزی ۷ برگی ارزان کرده و امکان سفارش حداقلی ۵۰ جلد نیز برای مشتریان فراهم نموده است  .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای


  برخی از مشتریان مادگراف

  تقویم رومیزی 1401 – چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

  سالنامه مادگراف در زمینه تولید تقویم رومیزی 1401 بصورت حرفه ای عمل کرده وهرسال بیش از 10 مدل کار متفاوت برای سلایق گوناگون تولید و عرضه می نماید. در تقویم رومیزی 1401 سالنامه مادگراف از بهترین متریال مصرفی و مواد اولیه مرغوب جهت ساخت پایه و صحافی استفاده می شود.پایه های تقویم رومیزی 1401 سالنامه مادگراف بسیار محکم و با ضخامت زیاد است وجهت هرگونه خدمات چاپ و نصب پلاک فلزی مناسب است.

  خرید سالنامه 1401 ، سررسید 1401 و تقویم رومیزی 1401

  سالنامه مادگراف تولید کننده ا نواع تقویم رومیزی 1400-سررسید 1401-سالنامه 1401 ارگانایزرو ست مدیریتی 1401 با سالها تجربه موفق در زمینه فروش آنلاین محصولات خود توانسته است که بیشترین تنوع و بهترین کیفیت را در محصولات خود داشته باشد جهت هرگونه سفارش سررسید 1401- سالنامه 1401- تقویم رومیزی 1401 با کارشناسان ما تماس بگیرید.