کانال تلگرام

پشتیبانی تلفنی:

031-33355611

0912-024-8161

کانال تلگرام

شماره تماس پشتیبانی و فروش :

031 33355611

031 33355612

0912 0248161

تحویل سریع سفارشات
تضمین بهترین قیمت
پرداخت آنلاین و امن
تخفیف ویژه فروش تقویم و سررسید سال 1401

تقویم رومیزی ۱۴۰۲ – تنوع بالا قیمت مناسب

 • تقویم رومیزی ۱۴۰۲

  طراحی زیبا انواع تقویم رومیزی :

  در طراحی تقویم رومیزی های سالنامه مادگراف دقت و زیبایی حرف اول را میزند همچنین در چاپ و صحافی کلیه تقویم های رومیزی بیشترین دقت و کیفیت لحظ میشود در طراحی صفحات تقویم رومیزی مورد توجه قرار گرفتن طرح های گرافیکی و استفاده صحیح و مناسب از اجزای مختلف، توجه مناسبی شده است. همچنین امکان استفاده از طرح، لوگو یا شعار تبلیغاتی خاص در صفحات پشتی، جلویی و حتی پایه تقویم رومیزی موجود می باشد.

  تقویم رومیزی مایا

  تقویم رومیزی اختصاصی :

  بر روی اکثریت مدل های تقویم رومیزی  امکان شخصی سازی و اختصاصی سازی برای مشتریان در تیراژ ذلخواه امکان پذیر بوده ، به بیانی می توان گفت شما می توانید تک تک اجزای تقویم رومیزی را به صورت اختصاصی سفارش دهید. قسمت هایی مثل پایه تقویم رومیزی، قسمت رویی هر صفحه، پشت هر صفحه، پلاک فلزی روی پایه و حتی فضای داخل پایه را می توان مطابق با خواسته شما طراحی و تولید نمود.

  کیفیت چاپ و صحافی تقویم رومیزی های مجموعه مادگراف :

  چاپ صفحات تقویم رومیزی سالنامه مادگراف توسط جدیدترین دستگاه های چاپ ۴ رنگ همزمان انجام میشود کلیه صفحات تقویم رومیزی روکش یووی ضد آب خورده و جلوه زیبایی به صفحات تقویم و طراحی های شما میدهد ، به همین دلیل است که تقویم رومیزی های این مجموعه از کیفیت بینظیری برخوردار هستند و در طی زمانی که مورد استفاده قرار می گیرند، به هیچ عنوان تغییر شکل یا تغییر رنگ نخواهند داد.

  پایه تقویم محکم و ایستا :

  در ساخت پایه تقویم رومیزی های سالنامه مادگراف تماماً از متریال های مرغوب، ضخیم و با کیفیت استفاده شده است. کلیه روکش های تقویم رومیزی سلفون یا گالینگور خارجی بوده و مغزی پایه نیز مقوای ضخیم ۱۵ ورقی استفاده میشود ، با اطمینان می توان گفت تقویم رومیزی های این مجموعه از ایستایی بسیار بالایی برخوردار بوده و کاملا محکم و استوار هستند. از بین رفتن فرم، واژگون شدن، کنده شدن صفحات و کج شدن فنر، در مورد این محصول به هیچ عنوان اتفاق نخواهد افتاد.

  طراحی تقویم رومیزی :

  همیشه مهمترین بخش جذب یک تبلیغ و یک محصول به طراحی آن برمیگرد. طراحی تاثیر بسزایی در جذب مخاطب دارد. مهمترین بخش تولید و چاپ تقویم رومیزی نیز طراحی تقویم رومیزی ۱۴۰۱ می باشد.

  انواع پایه در تقویم رومیزی :

  در تولید تقویم رومیزی میتوان ۴ نوع پایه مورد استفاده قرار داد

  • تقویم رومیزی با پایه سلفونی (مقوا با روکش سلفون)
  • تقویم رومیزی فانتزی با پایه کرافت
  • تقویم رومیزی اداری با پایه چرم ( مقوای سخت )
  • تقویم رومیزی ۱۴۰۲ با پایه چوبی

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای


  برخی از مشتریان مادگراف

  تقویم رومیزی 1401 – چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

  سالنامه مادگراف در زمینه تولید تقویم رومیزی 1401 بصورت حرفه ای عمل کرده وهرسال بیش از 10 مدل کار متفاوت برای سلایق گوناگون تولید و عرضه می نماید. در تقویم رومیزی 1401 سالنامه مادگراف از بهترین متریال مصرفی و مواد اولیه مرغوب جهت ساخت پایه و صحافی استفاده می شود.پایه های تقویم رومیزی 1401 سالنامه مادگراف بسیار محکم و با ضخامت زیاد است وجهت هرگونه خدمات چاپ و نصب پلاک فلزی مناسب است.

  خرید سالنامه 1401 ، سررسید 1401 و تقویم رومیزی 1401

  سالنامه مادگراف تولید کننده ا نواع تقویم رومیزی 1400-سررسید 1401-سالنامه 1401 ارگانایزرو ست مدیریتی 1401 با سالها تجربه موفق در زمینه فروش آنلاین محصولات خود توانسته است که بیشترین تنوع و بهترین کیفیت را در محصولات خود داشته باشد جهت هرگونه سفارش سررسید 1401- سالنامه 1401- تقویم رومیزی 1401 با کارشناسان ما تماس بگیرید.