کانال تلگرام

پشتیبانی تلفنی:

031-33355611

0912-024-8161

کانال تلگرام

شماره تماس پشتیبانی و فروش :

031 33355611

031 33355612

0912 0248161

تحویل سریع سفارشات
تضمین بهترین قیمت
پرداخت آنلاین و امن
تخفیف ویژه فروش تقویم و سررسید سال 1401

سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ | مادگراف

 • درباره سررسید مادگراف

   

  سررسید یا سالنامه اختصاصی به سررسید اطلاق می شود که تمام یا بخشی از این محصول تولیدی طبق نظر سفارش دهنده سررسید تغییر پیدا کند شما می توانید هرساله سفارش سررسید خود را طبق نظر و سلیقه مورد نظرتان به همه تولید کنندگان سالنامه در سراسر کشور سفارش دهید.

   

  سررسید ۱۴۰۱

   

  کماکان یکی از هدایای تبلیغاتی مقرون به صرفه و پرکاربرد برای اکثر صاحبان کسب و کارها و شرکتها و سازمانهاست چرا که این هدیه تبلیغاتی پرکاربرد معمولا به مدت طولانی مورد استفاده مداوم مخاطبان شماست.

  دلیل اینکه خیلی از شرکتها سالهاست که برای اهدای یک هدیه تبلیغاتی ویژه سال جدید سررسید و سالنامه را انتخاب می کنند این است که این هدیه حداقل به مدت ۳۶۵ روز سال در دید مخاطبان و مشتریان آنها قرار می گیرد و به راحتی میتواند نام سازمان شرکت و برند آنها را در ذهن مخاطبان تا مدتهای طولانی تثبیت نماید.

   

   

  سررسید اختصاصی 1401 | سالنامه مادگراف

  سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ | سالنامه مادگراف

   

   

  سالنامه اختصاصی ۱۴۰۱ :

   

  یک دفترچه یادداشتی است که دارای تقویم روزهای سال و تاریخ ومناسبت های گوناگون می باشد.

  در صفحات داخلی سالنامه معمولا از پاورقی های مختلف شامل درج مناسبت ها و یا تقویم ماهانه در یک نگاه و همچنین به عنوان مثال از مطالبی چون اشعارو سخن بزرگان برای طراحی هر صفحه سالنامه استفاده می گردد.

  در ابتدای سالنامه معمولا پس از صفحه اول مواردی همچون صفحه درج اطلاعات شخصی گیرنده سالنامه و در صفحاتی نیز تقویم سال ۱۴۰۱ بصورت یک نگاه بصورت جدول های ماهانه طراحی و درج می گردد.

  در انتهای سالنامه نیز اطلاعات کاربردی همچون اطلاعات مفید مهندسی -دفترچه تلفن- اطلاعات مورد نیاز سفر-اطلاعات راهها و مسافت های بین شهرها و نیز تلفن های ضروری شهرها و کشور طراحی و درج میشود.

   

  سررسید اختصاصی ۱۴۰۱ 

   

  برای اختصاصی کردن سالنامه در صفحاتی که توضیح آن را در بالا ذکر کردیم معمولا در ابتدا یا انتهای سالنامه تعداد برگه اختصاصی مشخصی به عنوان لت گلاسه اختصاصی قابلیت اضافه شدن به سالنامه را دارد.

  همچنین علاوه بر اضافه کردن لت گلاسه بصورت اختصاصی می شود در کلیه صفحات سالنامه با درج لوگو و متن دلخواه سررسید خود را بصورت کاملا سفارشی طبق نظر و سلیقه خود به همه تولید کنندگان سررسید سفارش دهیم.

   

  سررسید های تولیدی واحد سالنامه مادگراف

   

  در دوحالت سفارشی و اختصاصی قابل ثبت سفارش می باشد.

   

  که به توضیح هر کدام در بخش زیر پرداخت خواهیم کرد:

  سررسید اختصاصی سررسیدی است که یک بخش از اجزای مهم تولید سررسید شامل : جلد سررسید – صفحات داخلی سررسید – درج لوگو در صفحات و یا اضافه کردن لت گلاسه اختصاصی می باشد.

  درصورتی که سررسید سفارشی سررسیدی است که شما سررسید واحد سالنامه مادگراف را با درج لوگو روی پلاک سررسید و یا متن دلخواه خود با چاپ طلاکوب و یا داغ کوب و همچنین حک لیزر از ما تحویل می گیرید.

  نکته کلیدی موارد فوق این است که سررسید اختصاصی با سررسید عمومی که بصورت سفارشی برای شما مشتریان گرامی آماده میشود تفاوت دارد. پس نباید این دو رو باهم به اشتباه در موقع سفارش یکی در نظر بگیریم.

   

   

  سالنامه اختصاصی | چاپ سررسید اختصاصی

  سالنامه اختصاصی | چاپ سررسید اختصاصی

   

  چاپ سررسید اختصاصی :

   

  موادر زیر شامل سالنامه اختصاصی می باشد:

  ابعاد و سایزاختصاصی :

  چنان چه سایزخاصی برای سالنامه مدنظر شما است( وزیری-اروپایی-رقعی- پالتویی)

  جلد اختصاصی :

  انواع جلد سالنامه که شامل متریال کار ( گالینگور-چرم-ترمو-سلفون سخت) می باشد.

  طراحی صفحات اختصاصی :

  صفحات داخلی سالنامه که می توان آن را در سه حالت چاپ کرد : چاپ تکرنگ –چاپ دورنگ- چاپ چهار رنگ طراحی آن نیز طبق نظر مشتری انجام می شود.

   

  سررسید اختصاصی چرم ترمو

  سررسید اختصاصی چرم ترمو

   

  رنگ چاپ اختصاصی :

  رنگ چاپ طبق نظر مشتری در بخش طراحی المان ها و تاریخ و همچنین درج لوگوی مشتری

  کاغذ اختصاصی :

  صفحات معمول برای داخل سررسید تحریر ۷۰ گرمی است اگر مشتری بخواهد گراماژ کاغذ داخلی تغییر کند و یا از یک جنس خاص برای کاغذ آستربدرقه سالنامه استفاده شود امکان پذیرمی باشد.

  سایر موارد :

  از جمله برش کاغذ ها یا قالب خاص، پرفراژ کردن کاغذها ، اضافه کردن جای خودکار و . . . به جلد ، برش و دوخت جلد به شکلی خاص و سایر موارد.

   

  محاسبه قیمت سررسید اختصاصی :

   

  محاسبه یک سالنامه اختصاصی یکی از مواردی است که هر ساله واحد سالنامه مادگراف همزمان با رونمایی از سررسید ۱۴۰۱ با احتساب مواردی همچون لت گلاسه اختصاصی جلد اختصاصی و ترام اختصاصی به آن توجه زیادی کرده و برای احترام به حقوق مشتریان خود در یک لیست قیمت مشخص آن را در اختیار عموم مشتریان قرار میدهد.

   

  کاری که اکثر تولید کنندگان سررسید آن را انجام نمیدهند برای اینکه بتوانند قیمت تمام شده یک محصول را بسته به نیاز مشتری با قیمت دلخواه خود اعلام نمایند.

   

  درباره سررسید ۱۴۰۱ مادگراف

   

  یکی از نکاتی که خدمات واحد سالنامه مادگراف را از همه تولید کنندگان سالنامه در کشور متمایز می کند :

  عدم محدودیت تیراژ در ثبت سفارشات اختصاصی سررسید ۱۴۰۱ می باشد.

   

  البته که باید به این نکته توجه کنید که سفارشات سررسید اختصاصی در تیراژ های بالا بسیار مقرون به صرفه می باشد ما برای همه شرکتهاو سازمانها این شرایط را فرآهم آوردیم که کلیه سفارشات سررسید اختصاصی خود را بدون در نظر گرفتن تعداد سفارش بتوانند به واحد سالنامه مادگراف سفارش دهند.

  مواردی همچون اضافه کردن لت گلاسه اختصاصی با تعداد ۴ صفحه| ۸ صفحه | ۱۶ صفحه | و ۳۲ صفحه – چاپ کردن لوگو و متن دلخواه بصورت ترام اختصاصی در کلیه صفحات سالنامه و همچنین نوع جلد سالنامه و متریال مصرفی آن که در مقاله انواع جلد سررسید مادگراف به توضیح آن پرداخت خواهیم کرد.

  همه و همه مواردی است که قیمت نهایی یک سالنامه بصورت اختصاصی را مشخص می کند.

   

  دانلود لیست قیمت سالنامه های اختصاصی سال ۱۴۰۱

   

  برای استعلام قیمت آنلاین علاوه بر دانلود لیست قیمت سررسید های اختصاصی سال ۱۴۰۱ می توانید به شماره اعلام شده در واتساپ واحد سالنامه مادگراف پیام داده کارشناسان فروش ما قیمت نهایی سالنامه مورد نظر شما را در اسرع وقت به شما اعلام خواهند کرد.

   

  زمان مناسب برای سفارشات سررسید اختصاصی و نحوه تحویل آن

   

  زمان سفارش سررسید اختصاصی معمولا برای نیمه دوم سال به بعد می باشد شما که به عنوان نماینده شرکت جهت سفارش سررسید انتخاب شده اید باید به این نکات توجه کنید اولین مسئله این است که هرچه سریعتر اقدام به سفارش نمایید زمان تحویل آن نیز با سرعت بالاتری انجام می شود.

  ضمن اینکه همه موارد تولیدی سالنامه شامل متریال ساخت جلد- تهیه کاغذ و چاپ در زمانی که ترافیک کاری پایین تر است با سرعت و کیفیت بالاتری صورت می پذیرد.

   

  نحوه تحویل سفارشات سالنامه اختصاصی

   

  درنتیجه شما بسته به نوع سفارشتان می توانید یک زمان بین ۱۵ تا ۲۰ روز کاری برای تحویل سفارشات سررسید اختصاصی در نظر بگیرید این زمان تحویل بصورت پیش فرض است و ممکن است به بسته به تعداد و نوع سفارش سالنامه اختصاصی تغییر کند.

  لذا در نهایت مقطع زمانی مناسب برای سفارش اصلی ترین مسئله ایست که درزمان تحویل نهایی سالنامه اختصاصی موثر می باشد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای


  برخی از مشتریان مادگراف

  تقویم رومیزی 1401 – چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

  سالنامه مادگراف در زمینه تولید تقویم رومیزی 1401 بصورت حرفه ای عمل کرده وهرسال بیش از 10 مدل کار متفاوت برای سلایق گوناگون تولید و عرضه می نماید. در تقویم رومیزی 1401 سالنامه مادگراف از بهترین متریال مصرفی و مواد اولیه مرغوب جهت ساخت پایه و صحافی استفاده می شود.پایه های تقویم رومیزی 1401 سالنامه مادگراف بسیار محکم و با ضخامت زیاد است وجهت هرگونه خدمات چاپ و نصب پلاک فلزی مناسب است.

  خرید سالنامه 1401 ، سررسید 1401 و تقویم رومیزی 1401

  سالنامه مادگراف تولید کننده ا نواع تقویم رومیزی 1400-سررسید 1401-سالنامه 1401 ارگانایزرو ست مدیریتی 1401 با سالها تجربه موفق در زمینه فروش آنلاین محصولات خود توانسته است که بیشترین تنوع و بهترین کیفیت را در محصولات خود داشته باشد جهت هرگونه سفارش سررسید 1401- سالنامه 1401- تقویم رومیزی 1401 با کارشناسان ما تماس بگیرید.