• سالنامه مادگراف - تقویم رومیزی - سررسید

  فروش انواع سررسید و سالنامه

  سررسید ۱۴۰۱ - چاپ سررسید - خرید سررسید ۱۴۰۱ - قیمت سررسید - خرید سررسید آنلاین - چاپ سررسید اختصاصی

  سررسید ۱۴۰۱

  سررسید یا سالنامه  دفترچه ای است که در سایزهای متنوع هرساله به همراه تقویم های شمسی –قمری و میلادی به چاپ می رسد واحد سالنامه مادگراف نیز این هدیه تبلیغاتی پرطرفدار را در مدلهای مختلف و سایزهای متنوع طراحی و چاپ کرده و به تولید انبوه می رساند. سررسید ۱۴۰۱ یک هدیه تبلیغاتی بسیار پرکاربرد و محبوب برای اکثر مشاغل به شمار رفته و تقریبا بیشتر شرکتها با نزدیک شدن به آخر سال به فکر تهیه سررسید مورد نظر خود در اینترنت می گردند . در این میان تولیدات سررسید ۱۴۰۱ مادگراف بهترین انتخاب برای شماست زیرا در ادامه مزایای خرید آنلاین سررسید ۱۴۰۱ را از این مجموعه تولیدی برای شما شرح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

  سررسید وزیری جلد چرم 1401

  دسترسی سریع به مطالب سررسید ۱۴۰۱

  چاپ سررسید اختصاصی

  سررسید ۱۴۰۱

  خرید سررسید آنلاین

  چاپ سررسید سال ۱۴۰۱

  سررسید ارزان قیمت

  سفارش طراحی سررسید

  سررسید مدیریتی سال ۱۴۰۱

  سررسید وزیری ۱۴۰۱

  سررسید اروپایی ۱۴۰۱

  انواع سایز سررسید

  انواع صحافی سررسید

  نحوه سفارش آنلاین سررسید

  چاپ سررسید سال ۱۴۰۱

  سررسید ۱۴۰۱ معمولا در سه حالت سفارش شما مشتری گرامی برای چاپ آماده می شود حالت اول به شکلی است که شما سررسید مورد نظر خود را سفارش داده و متن و لوگوی خود را میفرستید که جهت طراحی و کلیشه سازی آماده گردد و پس از آن سررسید شما در بخش جلد بصورت اختصاصی متن و لوگوی شما درج گردد که معمولا در سه حالت چاپ طلاکوب ، چاپ داغ کوب و حک لیزر  نسبت به نوع متریال جلد سررسید انجام می شود.

  حالت دوم اضافه کردن لت گلاسه اختصاصی ابتدای سررسید و حالت سوم درج لوگوی شما در کلیه صفحات سالنامه است که این دو مورد را در ادامه در بخش چاپ سررسید اختصاصی به شرح تکمیلی آن خواهیم پرداخت.

  سررسید اختصاصی 1401 | سالنامه مادگراف

  چاپ سررسید اختصاصی

  چاپ سررسید بصورت سفارشی و یا همان اختصاصی موضوعی است که اکثر شرکتها دغدغه های بسیار زیادی نسبت آن در سردارند زیرا مقوله چاپ سررسید بصورت اختصاصی حتما باید توسط یک تولید کننده ای که دارای تبحر لازم جهت تولید سررسید است انجام شود. در ادامه مواردی که سررسید را بصورت اختصاصی می توان ثبت سفارش کرد را به شما توضیح خواهیم داد.

  جلد سررسید بصورت اختصاصی در این حالت شما می توانید طراحی مورد نظر خود را در بخش جلد سررسید بصورت یک جلد سلفون سخت داشته باشید.

  لت گلاسه سررسید : به صفحاتی اختصاصی از جنس گلاسه  که ابتدا یا انتهای یک سررسید و حتی در بین صفحات داخلی سررسید اضافه می شود لت گلاسه گفته می شود پس لازم است بدانید که اضافه کردن لت گلاسه از یک قانون تبعیت می کند بطوریکه به عنوان مثال در سررسید های با صحافی دوخت لت گلاسه معمولا با تعداد صفحاتی با مضرب چهار است. این موضوع در حالت سررسید با صحافی فنر ما متفاوت است.

  لت گلاسه سررسید دوختی : ۴ صفحه-۸ صفحه- ۱۶ صفحه-۲۴ صفحه-۳۲ صفحه

  چاپ ترا م اختصاصی :  شما در این حالت می توانید لوگو و متن مور د نظر خود را در کلیه صفحات سالنامه داشته باشید که معمولا بصورت چاپ تکرنگ طراحی شده و بر روی صفحات سررسید چاپ می شود.

  سررسید وزیری جلد چرم ترمو 1401

  لیست محصولات سررسید سال ۱۴۰۱

  ست هدیه سررسید و خودکار داریا 1401

  ست هدیه ۲ تیکه داریا - سررسید مدیریتی دکمه دار + خودکار فلزی نفیس ( جعبه کرافت فانتزی )

  سررسید ارگانایزر 3 لت هونام

  سررسید ارگانایزر ۳ لت هونام - چرم ترمو ( جعبه فانتزی )

  سررسید ارگانایزر مدیریتی کارو 1401

  سررسید ارگانایزر مدیریتی کارو - چرم ترمو ( به همراه جعبه )

  سررسید وزیری فرداد 1401

  سررسید وزیری فرداد ۱۴۰۱

  خرید سررسید آنلاین

  درسالهای اخیر شاهد افزایش روز افزون خرید های اینترنتی نسبت به خرید حضوری در حوزه چاپ و تبلیغات کشور بوده ایم . در گذشته یک شرکت برای تهیه سررسید شب عید خود معمولا به بازارهای سنتی در شهر خود مراجعه می کرد و نسبت به خرید سررسید خود اقدام می کرد. این موضوع از لحاظ خیلی از موارد دارای نواقص و معایبی بود که همه آنها در زمان حال که خرید سررسید بطور آنلاین فراهم شده است برطرف شده است . عیب بزرگ خرید سررسید بصورت سنتی از بازار این بود که شما نهایتا بین یک تا ده فروشگاه عرضه سررسید در شهر خود را می توانستید مورد ارزیابی قرار دهید و در نهایت به دلیل نداشتن وقت مجبور به خرید یک مدل سررسید می شدید اما شما در خرید سررسید بصورت آنلاین می توانید با جستجو کلمه ای مثل خرید سررسید ۱۴۰۱ بسیاری از تولید کنندگان سررسید را با وارد شدن به وب سایتهای آنها مورد ارزیابی و مقایشه قرار دهید و در نهایت با گرفتن نمونه و یا حتی با دیدن عکس محصول نسیت به خرید سررسید ایده آل خود اقدام فرمایید.

  سررسید وزیری جلد چرم ترمو 1401

  نحوه سفارش آنلاین سررسید

  واحد سالنامه مادگراف با سالها تجربه در زمینه تولید و پخش سررسید و تقویم رومیزی و ارسال سریع به اقصی نقاط کشور و تجربه بیش از یک دهه فروش آنلاین سررسید جهت خدمت رسانی به کلیه شرکتها و صاحبان مشاغل و ارگانها امادگی کامل خود را اعلام میدارد. نحوه خرید آنلاین سررسید بسیار ساده است . شما مشتری گرامی در هر ساعت شبانه روز می توانید با مراجعه به وب سایتهای واحد سالنامه مادگراف و هدایای تبلیغاتی مادگیفت به راحتی خرید آنلاین سررسید مورد نظر خود را داشته باشید و از طریق واتساپ و تلگرام فاکتور خرید خود را دریافت نمایید.

  سررسید وزیری جلد چرم ترمو 1401

  مراحل ثبت سفارش سررسید

  1. ابتدا مشخصات خود شامل نام ، آدرس  وشماره تماس خود را از طریق واتساپ ۰۹۱۲۰۲۴۸۱۶ ارسال میکنید.
  2. سپس با شما تماس گرفته شده و تعداد و تیراژ سفارش خود را اعلام خواهید کرد.
  3. ارسال فاکتور و قرارداد رسمی و یا غیر رسمی بنا به درخواست مشتری از طریق واتساپ و یا بصورت فیزیکی از طریق پست
  4. پس از تایید فاکتور واریز بیعانه توسط مشتری بر اساس فاکتور دریافت شده
  5. آماده سازی طرح و ارسال طرح نهایی برای مشتری از طریق واتساپ
  6. ارسال کار برای مرحله چاپ و اجرا پس از تایید نهایی طرح
  7. فرستادن عکس نهایی محصول آماده شده از طریق واتساپ و تسویه حساب فاکتور
  8. ارسال سفارش از طریق باربری | پست | و یا تیپاکس بنا به درخواست مشتری
  سررسید وزیری جلد چرم ترمو 1401

  معرفی سالنامه مادگراف

  سالنامه ماد گراف با تجربه بیش از یک دهه و با هدف توسعه و اعتلای صنعت چاپ سالنامه وهدایای تبلیغاتی در کشور و ارائه خدمات نوین چاپی در بستر اینترنت پا به عرصه تولید و فروش انواع تقویم رومیزی و سالنامه گذاشته است این مجموعه اززیر مجموعه های مجتمع چاپ و تبلیغات ترسیم گران پایتخت می باشد.

  ارتباط با ما :

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۹ رای