کانال تلگرام

پشتیبانی تلفنی:

031-33355611

0912-024-8161

کانال تلگرام

شماره تماس پشتیبانی و فروش :

031 33355611

031 33355612

0912 0248161

تحویل سریع سفارشات
تضمین بهترین قیمت
پرداخت آنلاین و امن
تخفیف ویژه فروش تقویم و سررسید سال 1401

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی و اهدای یک هدیه بهترین روش جذب مخاطب بیشتر برای برندینگ و بازاریابی و ارائه خدمات یک کسب و کار به حساب می آید.اهدای یک هدیه چنان شگفت انگیز است که میتواند یک کسب و کار را تا مدتها در نظر مخاطبان شما ماندگار کند. هدیه تبلیغاتی باید مخاطب را به یاد شما بیاندازد و بتواند با مخاطب ارتباط و تعامل برقرار نماید و این دلیل بر این نیست که حتما باید از هدایای تبلیغاتی خاص و هدایای تبلیغاتی جدید استفاده نمایید بلکه درنوع اهدای آن اگر خلاقیت کافی به خرج دهید نتایج بسیارعالی نصیب کسب و کار شما خواهد شد. مهمترین آن هدایای تبلیغاتی کاربردی ، خاص و خلاقانه هست که دائم می تواند در جلوی چشمان مشتریان شما قرار بگیرد.

ترسیم گران پایتخت بستری بسیار مناسب برای شما صاحبان کسب و کار فرا هم کرده که بصورت آنلاین بتوانید هدیه تبلیغاتی مورد نظر خود را به بهترین شکل ممکن سفارش داده و در سریعترین زمان و با مناسبترین قیمت آن را تحویل بگیرید. دو روش متدوال برای ثبت سفارش امکان پذیر است : روش اول بصورت آنلاین (فرم سفارش آنلاین و یا از طریق تلگرام و یا واتساپ)
و روش دوم بصورت حضوری که با مراجعه به فروشگاه ما امکان پذیر است.

هدایای تبلیغاتی مدیریتی:

هدیه تبلیغاتی مدیریتی به هدایایی گفته می شود که معمولا برای افراد و مدیرانی با جایگاه ویژه و خاص در نظر گرفته می شود و طبیعتا بهترین نوع ارائه و بسته بندی برای این هدایای تبلیغاتی انتخاب می شود تا در نظر هدیه گیرنده زیبا ونفیس و لوکس جلوه کنند.

انواع هدایای مدیریتی :

1- ست هدیه مدیریتی:

ست هدیه مدیریتی دارای انواع متنوع و گوناگونی است بطوریکه نسبت به بودجه مالی شرکتها میتوان آن را به چند دسته تقسیم کرد و معمولا در انواع مختلف ست هدیه دو تکه ، سه تکه ، چهارتکه و تا حتی 8 تکه آماده و عرضه می شود.
در این ست های هدیه مدیریتی معمولا از چند نوع هدایای تبلیغاتی استفاده میشود:

هدیه تبلیغاتی چرمی شامل : کیف پول چرمی ، کیف مدارک چرم ، جاکارتی چرم ،کیف پاسپورتی چرم و جاکلیدی چرم

هدایای تبلیغاتی الکترونیکی : شامل : فلش مموری تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ، اسپیکر تبلیغاتی ،رابط شارژر موبایل وانواع یو اس بی هاب
هدایای تبلیغاتی اداری: شامل : انواع خودکار فلزی نفیس ، انواع سررسید و دفتر یادداشت های تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی یکی از بهترین روش های تبلیغاتی است که امروزه در نمایشگاه های گوناگون مورد استفاده صاحبان کسب وکار جهت جذب مشتری ومخاطب قرارمی گیرد.

یک روش بسیار عالی برای افزایش اعتبار و محبوبیت یک کسب وکار به شمار می رود ،صاحبان صنایع و مشاغل در این راه بازخورد بسیار خوبی در معرفی برند و محصولات خود در نمایشگاه به واسطه ی یک هدیه تبلیغاتی دریافت خواهند کرد.

1-انواع خودکار تبلیغاتی ارزان :

یکی از پر رایج ترین و پر تیراژ ترین هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه های گوناگون اهدای یک خودکارتبلیغاتی ارزان با درج لوگوو نام تجاری یک کسب وکار می باشد . خودکارهای تبلیغاتی ارزان بهترین و به صرفه ترین نوع هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی می باشند.

2-انواع ماگ تبلیغاتی | لیوان تبلیغاتی |فلاسک تبلیغاتی :

در دنیای تبلیغات امروز کمتر کسی پیدا می شود که از گرفتن یک هدیه تبلیغاتی همچون یک ماگ تبلیغاتی خوشحال نشود چرا که اهدای یک ماگ زیبا به مشتریان دائمی یک برند و کسب وکار باعث وفاداری بیشتر آنها به برند و کسب وکار شما می شود.. استفاده از لیوان های تبلیغاتی این امکان را فراهم می کند که مشتری بارها و بارها برند شما را در طول روز هنگام نوشیدن چای ونوشیدنی های دیگر مشاهده کنند. لیوان ها و ماگ های تبلیغاتی مجموعه ترسیم گران پایتخت در 5 دسته مختلف ارائه می شود .

لیوان های لاکی تبلیغاتی ارزان
لیوان های سرامیکی و حرارتی
و لیوان های فلزی درب دار و استیل
ماگ های سرامیکی رنگی
فلاسک های استیل با حجم های متنوع

3- انواع جاسوئیچی و جاکلیدی های تبلیغاتی

یکی از هدیه های تبلیغاتی پرکاربرد و مفید برای تبلیغات یک برند و کسب وکار جاسوئیچی یا همان جاکلیدی تبلیغاتی است که در انواع مختلف و با متریال های متنوع می تواند از تبلیغات ارزان و با صرفه تا هدایای تبلیغاتی لوکس و خاص برای جذب مخاطبان بیشتر به همکاری بیشتر با کسب وکار شما دسته بندی شود.
انواع جاسوئیچی و جاکلیدی های تبلیغاتی مجموعه ترسیم گران پایتخت در دو نوع وارداتی و تولید داخلی تقسیم می شود.

هدایای تبلیغاتی کاربردی و خاص

برخی از هدایای تبلیغاتی کاربردی و هدایای تبلیغاتی خاص:

انواع خودکار تبلیغاتی

خودکارهای تبلیغاتی یکی از ابزارهای رایج در اهدای یک هدیه تبلیغاتی کاربردی برای هر کسب و کار محسوب می شود خودکار تبلیغاتی علاوه بر کاربردی بودن می تواند به عنوان مقرون به صرفه ترین نوع تبلیغات به شما رود.

برخی از هدایا وابزارهای تبلیغاتی مجموعه ترسیم گران پایتخت

هدایای تبلیغاتی ارزان

انواع هدیه های تبلیغاتی ارزان قیمت

خودکار پلاستیکی ارزان

یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی ارزان، خودکار پلاستیکی است. رنج قیمت خودکار پلاستیکی از 1900 تومان به بالا متغییر است. انتخاب این هدیه به تنهایی یا به همراه هدایای تبلیغاتی دیگردر این رنج قیمت توصیه می شود . برای درج لوگو روی خودکارهای پلاستیکی تبلیغاتی از چاپ تامپو استفاده می‌شود.

خودکار فلزی

خودکار فلزی تبلیغاتی نیز یکی از انتخاب‌های عالی جهت هدیه دادن است. رنج قیمت این محصول از 8000 تومان به بالاست که بسته به کیفیت و متریال استفاده شده تغییر می‌کند. نوع چاپ روی خودکارهای فلزی حک لیزر می باشد.

روان‌نویس‌های تبلیغاتی نیز جز هدایایی هستند که جز هدایای ارزان قیمت هستند. قیمت آن‌ها حدودا از 4500 تومان به بالا هستند. البته روان‌نویس‌های گران قیمت‌ نیز وجود دارند که جز هدایای ارزان قیمت نیستند. مغزی این روان‌نویس‌ها معمولا آبی یا مشکی هستند.

ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی نیز بسیار ارزان قیمت است. ساک دستی‌های سوزنی حتی اگر هدایای دیگری استفاده نکنید، برای قراردادن بروشورهای و دفترچه‌های تبلیغاتی شما مورد استفاده قرار می‌گیرند. قیمت این محصول از 2000 تومان به بالاست و حداقل تیراژ 300 عدد می‌باشد.

جاسوئیچی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی نیز جز هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت قرار می‌گیرند. حدود قیمت حدودا 4000 تومان به بالاست. جنس این جاکلیدی‌ها عموما فلزی و چرمی هستند.

دفترچه یادداشت

دفترچه‌های تبلیغاتی نیز بسیار پرکاربرد هستند و مناسب هدیه در نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و سمینارهاست. قیمت این محصول حدودا از 10000 تومان به بالاست. در کنار دفترچه تبلیغاتی، از خودکار تبلیغاتی نیز استفاده می‌شود. ترکیب این دو هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت بسیار مورد استقبال شرکت‌ها و موسسات مختلف که در حجم بالا هدیه تبلیغاتی تهیه می‌کنند، قرار گرفته است.

برخی از مشتریان مادگراف

تقویم رومیزی 1401 – چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

سالنامه مادگراف در زمینه تولید تقویم رومیزی 1401 بصورت حرفه ای عمل کرده وهرسال بیش از 10 مدل کار متفاوت برای سلایق گوناگون تولید و عرضه می نماید. در تقویم رومیزی 1401 سالنامه مادگراف از بهترین متریال مصرفی و مواد اولیه مرغوب جهت ساخت پایه و صحافی استفاده می شود.پایه های تقویم رومیزی 1401 سالنامه مادگراف بسیار محکم و با ضخامت زیاد است وجهت هرگونه خدمات چاپ و نصب پلاک فلزی مناسب است.

خرید سالنامه 1401 ، سررسید 1401 و تقویم رومیزی 1401

سالنامه مادگراف تولید کننده ا نواع تقویم رومیزی 1401-سررسید 1401-سالنامه 1401 ارگانایزرو ست مدیریتی 1401 با سالها تجربه موفق در زمینه فروش آنلاین محصولات خود توانسته است که بیشترین تنوع و بهترین کیفیت را در محصولات خود داشته باشد جهت هرگونه سفارش سررسید 1401- سالنامه 1401- تقویم رومیزی 1401 با کارشناسان ما تماس بگیرید.