تقویم رومیزی ١٤٠٢ - سررسید ١٤٠٢ - چاپ تقویم رومیزی- چاپ تقویم رومیزی اختصاصی - چاپ سررسید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
سالنامه مادگراف
تماس تلفنی با سالنامه مادگراف

لیست قیمت تقویم رومیزی 1402

لیست قیمت تقویم رومیزی 1402

لیست قیمت تقویم رومیزی 1402

تقویم رومیزی 1402

این نوع از تقویم‌های رومیزی دارای انواعی از پایه‌ها هستند. از جمله این پایه‌ها می‌توان به پایه جلد سخت اشاره کرد. در این نوع از پایه‌ها جلد سازی انجام می‌شود و سپس بر روی مقواهای سخت، برگه گلاسه و سلفون می‌چسبانند.
بنابراین تمامی مطالب مورد نظر از قبیل عکس‌های تبلیغاتی، محتواهای گرافیکی و طرح‌ها بر روی همین کاغذهای گلاسه چاپ خواهند شد. لازم است بدانید که این نوع تقویم رومیزی به دلیل استفاده از نوع پایه ویژه، هزینه بالاتری دارد و ایستایی و مقاومت آن نیز قابل‌ توجه است.
پایه دیگر مورد استفاده در چاپ تقویم رومیزی 1402، مقوای ایندربرد است. این نوع از پایه‌ها استحکام کم‌تری نسبت‌ به پایه جلد سخت دارند و مقاومت آن‌ها نیز پایین‌تر است. تمامی محتواها و طرح‌های مورد نظر شما بر روی مقوای ایندربرد چاپ خواهند شد. این پایه‌ها قیمت کم‌تری هم دارند. در فرآیند طراحی و چاپ تقویم‌های رومیزی ۱۴۰۱ به اصول حرفه‌ای طراحی نیز توجه کافی شده‌ است.

فروش ویژه ست دو قلوی تقویم و سررسید سال 1402 با قیمت مناسب و کیفیت بالا

 قیمت تقویم رومیزی اختصاصی 1402 

مشاهده قیمت تقویم رومیزی های عمومی سال 1402  ( بدون محدودیت سفارش )

 

لینک کوتاه مطلب : B2n.ir  |  Zaya.io   |  tinyurl.com   |   bit.do   |   bit.ly   |   yun.ir  |   opizo.com

تولیدات تقویم رومیزی و سررسید سال 1402

تقویم رومیزی 1402,تقویم رومیزی 1402,نمونه تقویم رومیزی 1402,تقویم 1402,تقویم 1402,تقویم رومیزی سال 1402,تقویم رومیزی سال 1402,چاپ تقویم رومیزی 1402,چاپ تقویم رومیزی,تقویم رومیزی لایه باز,دانلود تقویم رومیزی لایه باز,تقویم رومیزی اختصاصی,تقویم رومیزی ارزان,تقویم رومیزی اداری,تقویم رومیزی فانتزی,چاپ تقویم رومیزی اختصاصی,قیمت تقویم رومیزی 1402

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.